Konsantrasyon İçin Bazı Temel Tavsiyeler

Ders çalışma sırasında konsantre olamamak ve dikkati yeterince toplayamamak çok sayıda öğrencinin en önemli sorunu. Şüphesiz konsantrasyonu artırmak için önerilen çeşitli teknikler var. Ancak Virginia Politeknik Üniversitesi ve Eyalet Üniversitesi öğretim üyeleri bu konu için, öğrencilerin öncelikle iki önemli konuyu tekrar gözden geçirmelerini öne..

Renkli Sudoku ve Yeni Bir Hesaplama Vizyonu

Bu yazı telif hakları kanununa göre korunmaktadır. Bu yazının başlığından en alttaki “Copyright” satırı dahil tüm makaleyi, hiçbir kelime, satır, paragraf veya linki silmeden ve değiştirmede olduğu gibi kaynak göstererek sitenizde yayınlayabilirsiniz. Aksi yayınlar hakkında telif hakkı kanunu çerçevesinde dava açılacaktır. © 2..

Siz İşveren Olsaydınız Kendinizi İşe Alır mıydınız?

Hiç oturup yukarıda verilen soruyu şöyle bir düşünüp kendi kendinize sordunuz mu bilmiyorum. Ben genellikle bu tip soruları kendi kendine sormaya çalışanlardanım. Bu tip sorular hem kendinize farklı bir açıdan bakmanızı, hem de gelişmenizi sağlayacak adımlar atmanızı sağlıyor. Bu soruya hemen girmeden önce çok kısa olarak internetin ve özellikle de..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!