Anlayarak Hızlı Okuma kursu
Eğer okuduklarınızı hafızanızda tutamıyor ve gerektiğinde de hatırlayamıyorsanız, çok hızlı okumanın hiçbir anlamı yoktur. Böyle bir hızlı okuma zamanı boşa harcamaktan başka bir şey değildir. Hızlı okumayı Dünya’nın en tanınmış yönetim gurusu ve hızlı okuma uzmanı olan Tony Buzan ile Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar’ın teknikleri ışığında öğrenmeye ne dersiniz?
İşte “Anlayarak Hızlı Okuma” programının bugüne kadar yaptığınız yatırımların en önemlisi olduğunu ortaya koyan 8 neden;
  1. Mega Hızlı Okuma kaset programı kişisel potansiyelinizi geliştirecek, okuma hızınızı artırarak hayat boyu kullanabileceğiniz bir beceriye sahip olmanızı sağlayacaktır.
  2. Program, mevcut okuma hızınızı en az iki, hatta üç katına çıkartmanızı sağlayacaktır.
  3. Program, aynı zamanda öğrenme ve anlama hızınızı da arttıracaktır. Bir konuyu anlamak için defalarca tekrar tekrar okuma ihtiyacı duymayacaksınız.
  4. Program, okuduklarınızı aynı zamanda hafızanızda tutmayı da sağlayacak bir şekilde düzenlenmiştir.
  5. “Dinamik Hızlı Okuma” programı size hızlı okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularını Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi ikilisi, Tony Buzan ve Melik Duyar tarafından hazırlanmış bu programı, DÜnya Fotografik Okuma Rekortmeni Mehmet Altunpınar'dan öğrenme ayrıcalığını da sağlamaktadır
  6. Program, daha az zamanda daha fazla bilgiyi işleme imkanı sağladığından dolayı, okuma için harcadığınız zamanı önemli ölçüde kısaltacak veya aynı sürede çok daha fazla bilgiye sahip olma imkanı sağlayacaktır.
  7. Okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularında maksimum performansa ulaşmak kendinize olan güveni de artırarak başarılarınızın artmasını sağlayacaktır.
  8. Zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyede kullanmanızı sağlayan program, yapmayı isteyip de boş zamanınız olmadığı için yapamadığınız diğer işler için zaman bulmanızı da sağlayacaktır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!